Silverberry öko-madratsid on kohal!

Nüüdsest on võimalik soetada teiste kvaliteet-brändide kõrval ka Silverberry omabrändi madratseid. Oleme leidnud endale usaldusväärse partneri Saksamaalt, kelle hoolsa pilgu all ja sertifitseeritud tehases valmivad ka meie tooted, milleks on ökoloogilised lateksmadratsid.

Esimese tootena hõiskame välja populaarse “võileiva”- tüüpi madratsi LATTE, kus on ühendatud nii loodusliku lateksi kui kookose parimad omadused. See madrats on oma olemuselt keskmise jäikusastmega, sobides seetõttu paljudele inimestele. Eriti hästi sobib see madrats aga neile, kes eelistavad magada selili või kõhuli asendis.

Edaspidi lisandub tootevalikkuse madratseid veelgi.

Silverberry brändi madratsit valides, saate olla kindlad selle kvaliteedis. Teadmine, et kõik madratsis kasutatud materjalid on ökoloogilised ning valmistamisel ei ole kasutatud kemikaale või sünteetilisi aineid, tagab teile rahu ja heaolu tunde. Me ei konkureeri oma teiste partneritega, vaid soovime pakkuda alternatiive – erinedes pisut nii oma konstruktsioonides, mõõtudes kui ka hinnas.

Selle tähtsa sündmuse puhul on meil ka eksklusiivne pakkumine: esimese LATTE-madratsi, suuruses 180x200cm- puuvillase kattega, mille tavahind on 1929.- , saab kätte vaid 1100 Euroga! Hind sisaldab tasuta transporti koju – madratsi lahti pakkimist ning pakendi utiliseerimist soovi korral 🙂

*Erihinnaga madratsit ei saa tagastada ega ümber vahetada! Hind kehtib vaid konkreetsele mudelile ja suurusele.

Vaata lisa siit: https://silverberry.ee/toode/silverberry-okoloogiline-madrats-latte/?preview_id=4277&preview_nonce=dbf4262ab8&_thumbnail_id=4576&preview=true

Tule tutvuma 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.