logovärviline

 

SIlverberry on meie päris oma bränd, mille üle oleme väga uhked ja õnnelikud 🙂 Silverberry bränd sündis soovist pakkuda ökoloogilisi tooteid pisut teistsuguse kiiksuga. Nii valmisid meie esimesed tooted- kummiga, GOTS jerseyst kirjud voodilinad. Täna on meie tootevalikus peale voodilinade ka muu voodipesu ning  looduslikud lateksmadratsid – mis on meile suureks sammuks edasi loodust armastava kodukeskkonna poole! Soovime oma klientidele pakkuda uudseid  lahendusi, kvaliteedis järele andmata!

 

Baumberger on alates 1992. aastast tegutsenud Saksa firma, kelle südameasjaks on olnud hoolitseda inimeste tervise, hea une ning looduse säästmise eest, kasutades toodetes vaid ökosertifitseeritud materjale. Tegemist on esimese ettevõttega Euroopas, kellele on  omistatud lateksmadratsi kõige kõrgem ökokvaiteedimärk GOLS. Toodete valmistamisel kasutatakse vanu häid traditsioonilisi meetodeid koos tänapäevaste masinatega, mis töötavad päikeseenergia toel. Kõik tooted valmivad nende enda tehases ning kogu tootmisahel on omakorda sertifitseeritud algusest lõpuni – selle üle saavad uhkust tunda vaid väga vähesed firmad.  

Taani pereettevõtte Cocoon Company idee sai alguse 2011. aastal soovist luua rohelisem maailm, arendades 100% looduslikke ja hüpoallergeenseid tooteid, keskendudes orgaanilistele materjalidele, jätkusuutlikkusele ja keskkonnale.
 
Sellest ajast alates on nende sortiment kasvanud märkimisväärselt kapokitoodete, villa, voodipesu ja maisi tootesarja ning pesupesemistoodetega. Cocoon Company töötab pidevalt selle nimel, et välja töötada parimad ja looduslikumad tooted nii looduse kui ka  klientide huve silmas pidades.

 

That’s Mine on Taani kvaliteetbränd, mis pakub alates 2015.aastast kvaliteetseid tooted lastele ning lastetubadesse. 

Taustast

2013. aasta jaanuaris sai Mette Neerup Mariager esimest korda elus emaks. Ta soovis, et lapse tuba oleks sama ainulaadne kui tema tütar, ja otsis toa kaunistamiseks toredaid asju koos huvitavate detailidega. Mette ei leidnud seda, mida ta otsis, mistõttu otsustas ta need ise luua. Esimene asi, mille ta tegi, oli jänesekujuline konks ja ta oli sellega nii rahul, et jagas sellest Instagramis oma profiilil pilti. Samal õhtul pommitati teda jänesekonksu tellimustega ja valdav nõudmine andis julgust tuua rohkem ideid reaalsusesse. Esimeste toodete inspiratsiooniks oli Mette tütar, kuid ta andis Mettele ka idee ettevõtte nimeks, mis lõpuks külge jäi. Tütrel oli periood, kus ta ütles kõigele „see minu” ja see muutus ettevõtte nimeks That’s Mine.

 

 

Alates 1999. aastast on pappelina olnud eksklusiivsete maailmaklassi kuuluvate plastikvaipade loojaks. Tänaseks on tootevalikus ka linikud, padjad jms.

Kõik pappelina vaibad on valmistatud ettevõtte kohalikus kudumisveskis Leksandis. Iga  valmistatud vaip esindab tükki Rootsi käsitööd ning tänu suurepärasele koostisele, kvaliteetsetele materjalidele ning pühendunud käsitöölistele toome teieni Pappelina vastupidava, kaasaegse ja värvika kujunduse.

Muulin on Eesti jätkusuutlik elustiilibränd, kelle disainipraktika on üles ehitatud neljale printsiibile: jääkideta tootmine, ajatu Skandinaavia disain, loodussõbralikud ja ökoloogiliselt puhtad materjalid. Kõik Muulini tooted on loodud inimeste igapäevasest vajadustest lähtudes ning valminud Eestis oma ala professionaalide käe all.

Muulin: “Usume, et igal tootel on hing ja seetõttu jälgib ettevõte väga hoolikalt, et kogu disainiprotsess oleks alates toodete väljamõtlemisest kuni lõpptarbijani jõudmiseni läbipaistev ja keskkonnasõbralik.”

Muulini  skandinaavia stiilis tooted on mõeldud inimestele, kes hindavad klassikalist ilu ja soovivad luua harmooniat oma elustiili ja mõtteviisi vahele.

“Applawsis usume, et lemmikloomatoidu valmistamine on oluline.  Usume ja usaldame toidu headust, mis algab kõige kvaliteetsematest koostisosadest. Me nimetame seda loomulikuks lihtsuseks – midagi kunstlikku ei ole lisatud ega peidetud, ei ole värve, maitse- ega säilitusaineid – lihtsalt kõige kõrgemate eetiliste standarditega hangitud koostisosade kindlustamine.”

Applaws on loomulikku kassi- ja koeratoitu valmistanud ca 10 aastat. Väikese ja sõltumatu ettevõttena on nende toodang muutnud arusaamasid lemmikloomatoidu valmistamisest kogu maailmas.

“Oleme väike kirglike lemmikloomaomanike meeskond. Oleme oma lemmikute järgi hullud ja kuna meil on koerad, me mõistame neid hästi!
Mõistame rõõmu ja naeru, mida nad meie ellu toovad ja hoolitseme selle eest, et nad saaksid väärilise toidu.”

Barking Heads on pärit Inglismaalt. Nende lemmikloomatoidud on kõrgekvaliteedilised ning nende retseptid ei sisalda lisaaineid ega kunstlikke maitseaineid.

Cat’s Best kassiliiv on JRS J. Rettenmaier & Söhne innovatiivse ettevõtte toodang. Tegemist on Saksamaa pere-ettevõttega, mis on toiminud juba üle 140 aasta ning on kasvanud suureks globaalseks keskkonda ning loodust austavaks ettevõtteks.

Cat’s Best sisaldab palju maailmaturu liidri JRS J. Rettenmaier & Söhne taimekiudtehnoloogiat. Spetsiaalselt Cat’s Besti jaoks välja töötatud ICS * puidukiudtehnoloogia protsess võimaldab Activ puidukiude tehnoloogiliselt rafineerida nii, et need suudaksid absorbeerida ja sulgeda vedelikke kuni 7 korda oma kaalust. Ja seda väga loomulikul viisil! See hoiab ära lõhnade tekkimise ja Cats ’Besti põhitäidis võib prügikastis olla mitu nädalat, enne kui on vaja täielikku muutust. Puhas asi inimestele, loomadele – ja ka keskkonnale, sest Cat’s Best on valmistatud jätkusuutlikust toorainest ja on biolagunev.