Kas lateks või mäluvaht (Memory Foam)?

(fotol on kjutatud mäluvahtmadratsit (Memory Foam)

Paljud inimesed eeldavad, et lateks ja mäluvaht on üks ja seesama asi.

Tegelikkuses on nad täielikud vastandid ja magamiskogemus, mida nad pakuvad, on täiesti erinev. Lateks edastab mäluvahtu tegelikult igati.

Esiteks on lateks looduslik materjal, samas kui mäluvaht on valmistatud kemikaalidest. Lateks on seitse korda hingavam kui mäluvaht ega muutu nö kuumaks. Lateks on samaaegselt toetav ja rõhku leevendav, mäluvaht aga ainult rõhku leevendavate omadustega. Lateks pakub oma olemuselt 33% suuremat rõhu vähendamist, pakkudes samas kohest toestust.

Mäluvahtmadratsisse vajud sa nö sisse, mis muudab liigutamise tõeliselt raskeks, samal ajal kui lateks hoiab sind voodi peal ja liigub koos sinuga, täpselt nii, nagu sa muudad magamisasendit.

Lateks on tervislikum ja loob looduslikult allergivaba magamiskeskkonna, kus pole tolmulestasid ega hallitust, mistõttu on see ideaalne allergikutele. Samuti ei eralda lateks kahjulikke aure, nii nagu  kaasneb mäluvahtmadratsiga.

Lõptuseks – lateks on vastupidavam ja kestab palju kauem kui mäluvaht.

Valik on sinu 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.