Silverberry on täna alles päris noor marjake. Meie lugu, nagu paljudel teistelgi, on alguse saanud iseenda vajadusest ning otsingutest millegi teistsuguse ja parema järele.

Otsides ühel hetkel oma lapsele ökoloogiliselt puhast madratsit  jõudsin info ja teadmisteni, mis muutsid minu maailmavaadet ja tekitasid suure soovi jagada oma avastatut ka teistele.

Esiteks avastasin, et sellist orgaanilist madratsit Eestist saada polnud võimalik. Jah, looduslikke madratseid on olemas küll, kuid iga looduslik või naturaalne ei ole kahjuks orgaaniline.

Teadmine, et me veedame väga suure osa oma elust just voodis, nägu vastu madratsit ning et sünteetilistes madratsites on suur hulk erinevaid keemilisi aineid, takistas mul selles edaspidi mööndusi tegemast.

Jõudsin ettevõteteni, kelle väärtushinnanguid ja põhimõtteid ma täielikult austan ja soovin täita südamest tulevat missiooni muuta orgaanilised magamistoatooted kodumaal kättesaadavaks ja loomulikuks.

Selles tuules sündiski 2020. aastal Silverberry (hõbemari – eesti k.). Minu jaoks kannab see nimi edasi värskust, kargust ja looduslikkust, samuti kvaliteeti ja pisut ka luksust. Just seda te Silverberry tootevalikust ka leiate!

Head und ja muretut meelt!

 

Reelika