Kas sinu laps magab ka vakstu peal?

Kas teadsid, et märkimisväärne osa laste nahaärritustest on põhjustatud umbsest, mitte-hingavast madratsist?

Punetus, sügelus, märg nahk võivad olla otseselt seotud lapse madratsiga, mis ilmselt ei hinga piisavalt ning on umbne.

Hea hingava ja kemikaalivaba madratsi leiate siit.

Sama palju, kui madrats, mängib oma rolli ka see, mis on madratsi peale pandud. Kohe kindlasti on kõik väikelaste emad-isad kokku puutunud madratsikaitsega või siis veekindla PVC linaga.

Võib-olla esialgu ei tule pähegi küsimus – „mis asi see on?“ või „kas on ka alternatiivi sellele umbsele vakstu-tüüpi linale?“. Kui sa paned lapse voodisse nö. vakstu, siis pole imestada, et laps sipleb, on rahutu või tekivad erinaved nahaärritused.

Mida ma siis kasutama peaksin?

Vastus on- kasuta tavalist puuvillast-linast vms. lina 🙂 . Selle alla aga aseta veekindel, 100% öko-puuvillane madratsikaitse.

Paljud ei tea, et selline asi üldse olemas on või siis kahtlevad, kas see ikka peab vett. Võime täieliku veendumusega kinnitada, et peab väga hästi ning on seejuures täiesti ohutu Sinu lapsele! Väikelastel on väga pehme, tundlik ja habras nahk, mistõttu nad on altid hõõrdumisele, vigastustele ja punetusele. Meie puuvillasest kangast madratsikaitse MOLTON on pehme ja ei hõõru, seda saab pesta pesumasinas ja kinnitub ideaalselt kummidega ümber madratsi.

Sinu laps väärib parimat. Valik on Sinu 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.