Hea päev algab hästi magatud ööst!

Hea uni on eduka päeva eelduseks. Kui sa ei maga hästi, siis oled pahur, sul pole energiat, sa sööd liiga palju või valesid asju ja sind võivad kimbutada mitmed haigused.

Me veedame oma elust ca 25 aastat magades ning vähkreme voodis und oodates kuni 7 aastat. See on väga märkimisväärne osa meie elust, mis väärib kindlat veendumust, et meie magamistoas ei varitseks peidetud oht tervisele kahjuliku madratsi näol.

On äärmiselt tähtis, et see, mille peal me puhkame ja enda energiavarusid taastame, oleks puhas ja kemikaalivaba.

Hea madrats ei ole liiga kõva ega liiga pehme, ei pane sind higistama või voodis lõpmatult siplema. Sa ei tohiks ärgata “surnud” kätega ega leppida järgmisel hommikul kange seljaga.

Hea madrats toestab su keha täpselt õigetest kohtadest ning pakub totaalset magamismugavust, et ärkaksid hommikul energilise ja väljapuhanuna!

Ainult 100% ökoloogilised madatsid garanteerivad sulle kosutava une ja muretu meele!

Tänasel päeval ei ole Eestist meil saadaoleva sarnast madratsit kuskilt mujalt osta võimalik – Jah, lateksmadratseid ja kookosmadratseid müüakse nii mõneski poes, kuid tegemist on alati sünteetiliste materjalidega! Küsige järgi.

Meie e-poest saad valida sellise madratsi, nagu sulle sobib: jäigem või pehmem; täislateks või segu erinevate öko-materjali parimatest omadustest ning isegi mõõtudes oleme paindlikud. Täiesti ohutud ja 100% looduslikud materjalid, mida garanteerivad kõige kõrgemad kvaliteedisertifikaadid, mis tänasel päeval olemas on!

  • Lateks on antibakteriaalne, tolmulestavastane ning vastupidav hallitusele. See muudab lateksmadratsid ideaalseks valikuks just allergikutele.
  • Lateks on kuni 20 korda vastupidavam kui tavalised polüuretaanvahud (poroloon, mäluvaht jms). See muudab lateksmadratsi suurepäraseks pikaajaliseks investeeringuks.
  • Lateks ei ole liiga pehme ega liiga kõva. See kohandub vastavalt kehakaalule ja asendile ning taastab alati oma esialgse kuju. Seda nimetatakse progressiivseks mugavuseks.
  • Meie looduslikud lateksmadratsid ei sisalda ühtegi mürgist kemikaali, on 100% puhtad ja omavad sellekohaseid sertifikaate.
  • Lateksmadratsite avatud raku struktuur tähendab, et need on väga „hingavad”, kuna nende sees olev õhk ringleb vabalt. Te ei pea enam suvel pidevalt aknaid avama ega voodis vähkrema.
  • Kõik meie pakutavates madratsites kasutatavad materjalid on valmistatud taastuvast toorainest.

Sa oled seda väärt, et ei maga enam minutitki madratsil, milles on samu koostisosi, nagu aerosoolides, plekieemaldusvahendites ja värvides.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.