VERA 2.0 Biovyn (UUS!)

Kuumakse al. 7.93  / 24 kuud

153.00 433.50 

Tegemist on Pappelina uue BIO seeria vaibaga. Tegemist on ühtlasi maailma esimese süsinikneutraalsest PVC-st (puidupõhine tallõli)  valmistatud plastikvaibaga!

“BIOVYN™ on maailma esimene kaubanduslikult toodetud bio-atribuudiga PVC, mis on valmistatud puidupõhisest tallõlist. Toorpuidupõhine tallõli on paberi tootmiseks kasutatav tselluloosi tootmisprotsessi jääk ja osa vastutustundlikust puiduhankest. BIOVYN™ on järgmise põlvkonna PVC, mis on valmistatud 100% taastuvast lähteainest, mis ei konkureeri toiduahelaga, vähendades süsiniku jalajälge enam kui 90% võrreldes tavapäraselt toodetud PVC-ga. BIOVYN™ on väga jätkusuutlik toode. See uus toode on tärkava ringlusbiomajanduse tõeline liider.

Plastikvaip on ideaalne lahendus nii sise-kui välistingimustesse. Kasuta kvaliteetset ja hinnatud plastikvaipa näiteks köögis, vannitoas, lastetoas või terrassil! Seda on imelihtne hooldada – pese käsitisi või masinas või kasuta lihtsalt tolmuimejat.

 

Valmistatud Rootsis sertifitsieeritud ning ftalaadivabast PVC materjalist ning kootud traditsioonilistel puust kangastelgedel. Vaiba ääred on tugevdatud, et vaip oleks võimalikult vastupidav.  Loe, mis asjad on ftalaadid ja miks need meile head pole, siit.

 

Tarneaeg: 1-2 nädalat.

Tootekood: - Kategooriad: , , Silt:
Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.