Ergo Zone (valikus ka vegan versioon)

Kuumakse al. 41.88  / 60 kuud

1,285.55 2,604.61 

Ergo-Zone on meie tippklassi madrats. Selle  kvaliteetmadratsi taga on aastatepikkune tootedisain ja ergonoomikaarendus, mistõttu on sellel looduslikust lateksist madratsil parimad omadused. Erinevad tsoonid täidavad erinevaid ülesandeid, nii et kõigele on mõeldud, tegemata jäelandmisi kasutatud materjalides.

Ergo-Zone madratsi spetsiaalne nupuline struktuur masseerib õrnalt õla-piirkonda ja soodustab vereringet, spetsiaalne õlatsoon laseb õlgadel mõnusalt madratsisse vajuda. Kui olete varasemalt tundnud, et käed „surevad ära“ öösel magades, siis seda ei tohiks enam kunagi juhtuda! Kõrgendatud puusatsoon aga reageerib vastavalt survele, ilma et kaotaks vajalikku toestust.  Kootud pealiskatted lisavad elastsust veelgi ning tepitud kiht toetab igat erinevat tsooni omaette.

Ergo-Zone madrats on saadaval kolmes erinevas tugevuses, mistõttu leiab igaüks just selle õige, vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

Kõik meie madratsid on ökoloogilised ja omavad vastavaid sertifikaate.  Sertifikaatide kohta saad täpsemalt lugeda siit 

Kui te ei leia valikust sobivat suurust, võtke meiega ühendust!

Tarneaeg: 2-4 nädalat

Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:
Sinu parema kasutajakogemuse nimel kogume oma veebilehel küpsisefaile. Veebilehel navigeerimisega nõustud küpsisefailide kogumisega.