Sügav ja kosutav uni

Hea uni on eduka päeva eelduseks. Kui sa ei maga hästi, siis oled pahur, sul pole eriti energiat, sa sööd liiga palju või valesid asju ja sind võivad kimbutada mitmed haigused.
Hea une eelduseks on aga pime tuba ja kvaliteetne, puhastest looduslikest materjalidest madrats. Meilt just sellise saadki.

Looduslikud materjalid

Meie tootevalikus on ainult kontrollitud puhastest ökomaterjalidest madratsid, tekid, padjad jm. Sa ei pea madratsit enne magamistuppa viimist mitu nädalat tuulutama, et sealt kemikaalide lõhn välja saada. Neid lihtsalt pole seal.
Madratsite valmistamisel on kasutatud orgaanilist lambavilla, puuvilla, hobusejõhve, kookoslateksit ning lina.

Läbinisti puhtad materjalid

Meie pakutavad madratsid on valmistatud osaliselt käsitööna. Kogu tootmisprotsess alates tooraine kasvatamisest kuni lõppviimistluseni on kontrollitud ja kaetud mitmete ökosertifikaatidega.

Pikaajaline investeering

Lateksmadratsi eluiga võib ulatuda isegi kuni 20 aastani, samas kui vahtmadratsid soovitatakse välja vahetada iga 5–7 aasta järel (odavamad veelgi sagedamini).

Taastuv ressurss

Kõik meie pakutavates madratsites kasutatavad materjalid on valmistatud taastuvast toorainest.

Tasuta transport madratsitele

Meie käest ostetud madratsid toimetatakse teieni tasuta! Jääb üle ainult tellimus teele saata ja värske voodipesu valmis panna.

Miks on looduslikest materjalidest madrats parem kui ükski teine?

Sünteetika suhtes tundlikud inimesed teavad, et selliste materjalide keskel ei ole hea magada ning hommikul on neil nina kinni ja silmad paistes. Vähem tundlikud inimesed selliste vaevuste all justkui ei kannata, ometi ei saa sellised materjalid ju neilegi hästi mõjuda. Mõnedel andmetel on polüuretaan- ja muudest vahtudest valmistatud madratsites lausa kuni seitse kantserogeenset ainet!

Oleme Silverberrys palju madratseid läbi proovinud, magades reaalselt nende peal mitu ööd, ja võime kinnitada, et parim uni tuleb naturaalsel lateksmadratsil.

Selle peal magades ei hakka palav, sest see hingab palju paremini kui poroloonmadrats. See pole liiga pehme ega liiga kõva, vaid just paras. Lateks toetab igasuguse kehakaaluga inimesi nii selili kui külje peal magades.

Lateks sobib hästi ka seljavaevustega või hiljuti trauma läbi elanud inimestele.